top of page

Neden Logo Yazılım ERP?

E-DÖNÜŞÜM

Logo Yazılım, ERP Çözümlerinin kullanıcılarına her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek için yeni çözümler üretmek, mevcut çözümleri geliştirmek, değişen teknoloji koşullarında öncü çözümler oluşturmak amacıyla kaynaklarının en büyük bölümünü araştırma ve geliştirmeye ayırmaktadır. Çalışanlarının yarısı AR-GE departmanında görev alan LOGO Yazılım, değişimin ve e-dönüşümün son derece hızlı yaşandığı bir ortamda yaptığı AR-GE yatırımları ile geleceği yazmaya devam etmektedir.

MEVZUATA UYUMLULUK

LOGO Yazılım ERP Çözümleri, ilk gününden itibaren güncel mevzuatlara uyum sağlayıp, değişikliklere hızlıca ayak uydurmaktadır. e-Dönüşüm başta olmak üzere birçok değişikliğe öncülük etmiştir.

ZENGİN MODÜLER YAPISI

Muhasebe ve Finans Yönetimi, Üretim Yönetimi, Malzeme Yönetimi, Bütçe Yönetimi, Proje Yönetimi, Bakım Yönetimi, Varlık Yönetimi, Satınalma Yönetimi, Talep Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Dış Ticaret, İş Zekası ve İnsan Kaynakları gibi bir işletmenin sahip olabileceği tüm fonksiyonlar LOGO ERP Çözümleri ile yönetilebilmektedir. Logo ERP çözümleri, kalite standartları çerçevesinde sürekli geliştirilmekte; tüm kurumsal bilgi, işlem ve süreçlerin önceden tanımlanmış standartlar çerçevesinde, güvenli bir platforma taşınmasını, yönetilmesini ve denetlenmesini sağlamaktadır.

DİKEY ÇÖZÜMLER

Logo, kendi geliştirdiği kurumsal kaynak yönetimi, iş zekâsı ve e-devlet çözümleri gibi yüksek teknolojiyle oluşturulan ürün ve hizmetlerin yanı sıra ekosisteminde yer alan Çözüm Ortakları’nın geliştirdiği 1000’den fazla sektörel ve dikey çözümü de kullanıcılarına sunmaktadır.

EKİBİMİZ

Logo eko sisteminde, ERP kurulum ve danışmanlık destek süreçleri, yetkin ve yetkili Logo iş ortakları tarafından yürütülmektedir. Ekibimiz ise 15 yılı aşkın bir süredir, LOGO Yazılım ERP Çözümleri konusunda uzmanlaşmış ekibi ile hizmet vermeye devam eden LOGO Yazılım Kurumsal İş ve Çözüm Ortağı’dır.

bottom of page