top of page

Kobi Çözümleri

LOGOSTART.png
logogo3.png

KOBİ'lerin değişen koşullara uyum sağlayabilmeleri için, değişen ihtiyaçlarına uygun çözüm sunan ve günümüz teknolojileri ile uyumlu yazılımları kullanmaları gerekmektedir. KOBİ yöneticileri, yazılımların sağladığı olanaklarla verimlilik ve karlılıklarını ölçebilir, denetleyebilir ve kolaylıkla yönetebilmektedir.
Logo, küresel rekabeti hedefleyen KOBİ'ler için işletmenin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun çözümleri sunuyor.
Geliştirilebilir modüler yapısı sayesinde işletmelerin büyümeleri için uygun bir ortam sağlayan, iş yaşamlarındaki evrelerde daima yanlarında olan Logo KOBİ çözümleri, düşük sahip olma maliyetleri ile  tercih edilmektedir.
Logo'nun küçük işletmeler için geliştirdiği Logo Start, kırtasiyeci, çiçekci, parfümeri, dershane, galeri gibi muhasebesini dışarıdan takip eden işletmelerin; stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, banka ve müşteri gibi bilgilerini tek bir yerden ve rahatlıkla yönetmesini sağlıyor.
Logo GO3 , uyumlu yapısı sayesinde işletmelerin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak süreçlerini hızlandırıyor. GO3'ün kullanıcı arayüzüyle kolay ve hızlı şekilde veri girişi yapabiliyor, rapor ve uygulamalara ulaşabiliyor.

LOGOSTART.png

Logo’nun mikro ölçekli işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kurguladığı çözümü Logo Start 3 ile, hangi sektörde olunursa olunsun dijitalleşmenin ilk adımı birlikte atılabilir.

Logo Start 3 ile büyük yatırımlara ihtiyaç olmaksızın işletmelerin stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi ile banka ve müşteri bilgileri tek bir noktadan rahatlıkla yönetilebilir.

Logo GO 3, KOBİ'lerin muhasebe, sipariş, stok takibi, satış,satın alma, raporlama, borç takibi, çek senet takibi, e-devlet uygulamaları gibi tüm iş süreçlerini tek noktadan yönetebilmesini sağlıyor. Kişiselleştirilebilir, hızlı, sade ve pratik arayüzle de desteklenen Logo GO 3 ile KOBİ'ler zaman ve maliyet tasarrufu elde ederek rekabette bir adım öne geçiyor.

Her işletmenin kendine özgü ihtiyaçları olabilir. Logo GO 3, Logo işortaklarının geliştirdiği uygulamalarla zenginleştirilebiliyor. Böylece tam da ihtiyaç duyulan özelliklere sahip bir fonksiyon kümesi oluşturulabiliyor. Logo bünyesindeki farklı çözümler Logo GO 3 ile kusursuz şekilde entegre edilebiliyor. Örneğin Logo GO 3'ten gelen veriler, Logo’nun iş analitiği çözümleri ile işlenerek detaylı şekilde analiz edilebiliyor ve raporlara dönüştürülebiliyor

logogo3.png
  • YouTube

Start 3

Ürün

Tanıtım

Go 3

Ürün

Dökümanı

Go 3

Ürün

Tanıtım

bottom of page