top of page

Erp Dikey Çözümler

Docplace ile kritik dokümanlarınızı düzenleyebilir, depolayabilirsiniz. Böylelikle,fiziksel depolama alanlarına olan ihtiyacınızı tamamen ortadan kaldırmış olabilirsiniz. Fiziksel evrak dolaşımı ve kağıt işlerinden kurtularak, iş süreçlerinizi hızlandırarak verimliliğinizi artırabilirsiniz. Küçük ve orta ölçekteki şirketler Docplace sayesinde maliyet avantajı kazanırken verimlilik, kârlılık ve müşteri hizmet kalitesinde de artış elde ederler.

Bankanızdan excel formatındaki banka ekstrelerinizi ve kredi kartı pos ekstrelerinizi Logo’ya aktarımını sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir üründür. İnternet bankacılığından aldığınız excel formatları ve üye iş yeri numaranıza göre kredi kartı pos ekstrelerinin Logo’ya banka işlem fişi, banka fişi ve mahsup fişi olarak aktarılmasını sağlamaktadır. İnternet bankacılığından alınan excel formatları ve üye iş yeri numarasına göre bankalardan alınan kredi kartı pos ekstrelerinin Logo’ya banka fişi, banka bağlantılı kasa fişi, banka bağlantılı çek senet bordrosu, banka bağlantılı alınan/verilen hizmet faturası ve mahsup fişi olarak aktarılmasını sağlamaktadır.

Collector Logo ürünleri data’sını oluşturan kart ve fişlerin; aynı network içerisinde yer alan kaynak server, database ve firmadan, hedef server, database ve firmaya manuel veya otomatik aktarımını sağlamak amacıyla geliştirilmiş özel bir üründür. Farklı firmalara veri gönderimini, grup şirketleri arasında veri aktarımlarını,tanımlı firmalar arasında çapraz fiş ve belge gönderimlerini sağlamaktadır.Logo’nun GO 3, Tiger 3, Tiger 3 Enterprise, Tiger Wings ürünleri ile anlık ve tam entegrasyonludur. Cari hesap, malzeme ve muhasebe hesap kodları, parametreye bağlı olarak hedef firmaya değiştirilerek aktarılabilir, Fişlerdeki “İşyeri No.”, “Bölüm No.”, “Ambar No.”, “Fabrika No.” hedef firmaya farklı numaralar ile aktarılabilir ve aktarım için şablonlarda “Koşul” kısmına istenilen “sql” cümleleri yazılarak sınırsız koşul verebilme imkanı sağlamaktadır.

bottom of page